Aktualności - nowe produkty
 
aktualności

NOWE PRODUKTY:

Marzec 2011
Nowy krawędziowy dyfraktor dżwięku BestTOP

Krawędziowy dyfraktor dźwięku BestTop jest najnowszym produktem naszej firmy ,który powstał przy zastosowaniu naszego kilkunastoletniego doświadczenia w ograniczeniu hałasu.
Jego zastosowanie pozwala na znaczną poprawę etektywności ekranów już istniejących ,budowanych i tych ,które są dopiero projektowane.
Zamontowanie reduktora BestTop na ekranie przeciwdźwiękowym umożliwia poprawę skuteczności jego działania od 3,1 dB do 6,7 dB w zależności od częstotliwości hałasu oraz miejsca ustawienia ekranu.
Zastosowanie dyfraktora BestTop stanowi także ekwiwalent 1,5 metra dla wysokości ekranu przy zachowaniu tych samych parametrów. Produkt posiada aktualną aprobatę techniczną IBDiM. Do współpracy zapraszamy szczególnie projektantów , akustyków oraz firmy wykonawcze.

Luty 2006
Nowa rodzina uniwersalnych pustaków szalunkowych TECHBUD CC

Od wiosny 2006, w ofercie Techbudu pojawią się nowe, zastępujące dotychczas produkowane pustaki szalunkowe. Na bazie doświadczeń z ośmiu lat produkcji ,a także wykorzystując przede wszystkim doświadczenie zebrane na budowach stworzyliśmy nową zmodernizowaną rodzinę.Zobacz szczegóły nowej oferty

Nowe uniwersalne pustaki szalunkowe TECHBUD CC
Pozostałe aktualności: cenowe hity, nowe budowy,